do kasy suma: 0,00 zł

+48 698 487 022 | +48 795 537 846

Darmowa dostawa od 650 zł brutto

Kontakt

Hurtownia opakowań na wynos dla gastronomii / Producent opakowań ekologicznych

Jesteśmy bezpośrednim importerem, producentem oraz hurtowym dostawcą ekologicznych opakowań dla gastronomi na rynku polskim oraz europejskim. Grupa Pakowanko zrzesza kilku hurtowych dostawców, importerów oraz dystrybutorów opakowań niezbędnych dla gastronomii. Nasze magazyny znajdują się w kilku miejscach w Polsce. Główne magazyny znajdują się w Bieruniu.

Naszą misją jest szerzenie podejścia ekologii w szeroko rozumianej branży gastronomicznej. To opakowania przyjazne środowisku (papierowe, z pulpy oraz trzciny cukrowej czy biodegradowalnych polimerów rPET) mogą mieć istotny wpływ na naszą planetę. To właśnie przy zmieniających się trendach światowych i ilości wysyłanych dań na wynos, opakowania mają istotny wpływ na naszą planetę. Dlatego skupiamy się na dostarczaniu opakowań jednorazowych przyjaznych środowisku.

 

Importer oraz hurtownia gastronomiczna PAKOWANKO świadczy usługi w zakresie:

  • sprzedaż opakowań na wynos, pojemników oraz naczyń jednorazowych dla gastronomi
  • tworzenia produktów pod specjalne zamówienie
  • nadruki na produktach celem personalizacji wynosu
  • dobrej atmosfery przy współpracy ;)

Skontaktuj się z Hurtownią opakowań na wynos dla gastronomii PAKOWANKO:

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

Pakowanko - producent opakowań ekologicznych

Działalność firmy zdywersyfikowana jest na parę działów. Wynika to z dostępności produktów wymuszanych przez rynek. Niektóre produkty jak na przykład pojemniki papierowe powlekane woskiem czy naczynia z pulpy trzciny cukrowej są importowane. Z kolei opakowania jednorazowe papierowe niepowlekane produkujemy w Polsce we własnej drukarni. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować nadruki na naszych opakowaniach. Wiąże się to oczywiście z odpowiednim nakładem produkcyjnym. 

Hurtownia opakowań na wynos dla gastronomii a istota opakowań przyjaznych środowisku

Cała idea dostarczania opakowań ekologicznych do gastronomii wzięła się z globalnego rozwoju rynku serwowania dań na wynos. Nie przez przypadek dyrektywa plastikowa została wprowadzona w Unii Europejskiej. Badania wyraźnie pokazują wpływ plastikowych opakowań jednorazowych na nasze środowisko. To właśnie one, stanowią około 70% odpadów na plażach Unii Europejskiej. Tym samym, chcąc chronić środowisko należy zmienić podejście i zacząć używać materiałów odnawialnych. To przykładowo naczynia z pulpy papierowej lub trzciny cukrowej, która odrasta parę razy do roku daje możliwość ochrony naszej planety. Oczywiście w porównaniu z opakowaniami plastikowymi, proces produkcji naczyń jednorazowych z trzciny cukrowej jest bardziej kosztowny jednak finalny efekt dla naszej planety jest dużo lepszy. 

Niektórzy mogą powiedzieć, że pojemniki plastikowe również można poddawać recyklingowi. Oczywiście tak jest, jednak wszyscy jesteśmy ludźmi i aby tak było powinniśmy razem walczyć o to, aby opakowania tego typu były segregowane i odpowiednio recyklingowane. Prawda i fakty są zgoła inne. Świadomość ludzi odnośnie ekologii jest dalej na niskim poziomie i jednym z możliwości walki z tym jest stosowanie opakowań w pełni ekologicznych, których czas rozkładu wynosi zdecydowanie mniej niż plastikowych.

 

Dostawa:

Dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju. Obejmujemy zasięgiem wszystkie województwa tj. dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Oraz do wszystkich głównych miast w województwie tj. Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew, Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Świnoujście, Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielski Podlaski, Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Legionowo, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Gniezno, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Żagań, Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Lublin, Zamość, Chełm, Biała Podlaska, Puławy, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Zakopane, Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg

Za bezpieczeństwo przesyłek odpowiadają między innymi:

Transport-pojemniki-obiadowe-z-trzciny-cukrowejTransport - opakowania ekologiczne dla gastronomii Transport - opakowania ekologiczne dla gastronomii

 

Sprawdź nas na mediach społecznościowych:

Facebook-Pakowanko-pojemniki-ekologiczne-dla-gastronomiiInstagram-Pakowanko-opakowania-ekologiczne-dla-gastronomii

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl